TT4.75 TMR

TT4.75 TMRYERLİ ÜRETİM S8000 SERİSİ MOTOR İLE ÜST DÜZEY YAKIT EKONOMİSİ

Yüksek tork değerlerine sahip, gücünü ispatlamış, ekonomik yerli Turbo-Intercooler motor ile yüksek performans ve yakıt ekonomisi bir arada sunuluyor. 4 silindir motorunun sağladığı 296 Nm torkun sağladığı maksimum güç yenilenen TT4.75 ile sizlerle.


GELİŞMİŞ TRANSMİSYON

Standart mekanik ileri geri mekik kolu ve 12 ileri 12 geri transmisyonla birlikte özellikle sıra sonu dönüşlerinize kullanım kolaylığını maksimuma çıkaran Power Shuttle seçeneği de TT4.75 modellerinde sunulmuştur.
Konforunuzu en üst seviyeye taşıyan çift çeker ve diferansiyel kilidi donanımları da TT4.75 modellerinde standart olarak elektrohidrolik verilmektedir.

GÜÇLÜ HİDROLİK DONANIM

3000 kg’lık yüksek kaldırma kapasitesi, standart 4 adet hidrolik güç çıkışı ve sıra sonlarında hızlı ekipman kaldırıp indirme işlemleriniz için standart elektrohidrolik Lift-0-Matic™ TT4.75’te sizlerle. Yenilenen TT4.75 ile birlikte ekipman bağlantılarının daha kolay yapılabilmesi için çamurluk üzeri harici hidrolik kumanda kolu tüm modellerde verilmektedir.

KULLANIMI KOLAY KUYRUK MİLİ

TT4.75 modellerinde 540/540E çift devir kuyruk mili, standart tekerlek devrine senkronize kuyruk mili özelliği sayesinde çalışabileceğiniz ekipman gamı maksimuma çıkarılmıştır.
Hem güvenlik hem de kullanım kolaylığını arttırmak için Power Shuttle modellerinde Servo kuyruk mili özelliği bulunmaktadır.

DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

Kullanıcının traktör hızını, akü voltaj değerini, çalışma saatini ve kuyruk mili devirlerini rahatlıkla takip edebileceği dijital gösterge paneli tüm TT4.75 TMR modellerinde isteğe bağlı olarak sunulmuştur. Bu sayede, kullanıcı özellikle tarlada işlem sırasında belirli bir hızda gitmesi gerekiyorsa bunu dijital ekrandan gözlemleyebilecektir.

KUYRUK MİLİ DEVRE DIŞI BIRAKMA ÖNLEYİCİSİ

TT4.75 model traktörüne TMR regülasyonu ile birlikte operatör koltuğu üzerine bir ağırlık sensörü yerleştirilmiştir. Traktör çalışıyorken el freni çekilmeden operatör koltuğu terk ederse sesli bir uyarı sistemi devreye girecektir. Hem traktör çalışıyor hem de kuyruk mili devredeyken operatör koltuğu terk ederse önce sesli bir ikaz devreye girecek ve belirli bir süre sonrasında traktör stop edecektir. İhtiyaç halinde kuyruk mili devredeyken koltuk terk edilmek istenirse gösterge panelinin yanında bulunan kuyruk mili devre dışı bırakma önleyicisi ile işlem devam ettirilebilir

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?