T4S Faz 5

T4S Faz 5GÜÇLÜ ve ÇEVRECİ MOTORUYLA T4S SERİSİ YENİ GÖZDENİZ OLACAK

Avrupa standartlarına uygun yerli üretim Faz 5 emisyon seviyeli Common Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip motoruyla performanstan ödün vermeden temiz bir çevre oluşturulmasına katkı sağlayan yeni T4S serisinin farkını keşfedin.

İSTENİLEN TÜM ÖZELLİKLERLE KONFOR ve VERİM BİR ARADA

T4S serisi transmisyon seçenekleriyle de ön plana çıkıyor. 8 ileri 8 geri veya 12 ileri 12 geri transmisyon seçeneği, isteğe bağlı elektrohidrolik çiftçeker ünitesi, isteğe bağlı Power Shuttle seçeneği, 30 km/h veya 40 km/h ilerleme hızı seçenekleri ile ihtiyacınız olan her şey, T4S serisinde bulabilirsiniz.

SAHİP OLDUĞU ÖZELLİKLERİ SAYESİNDE GENİŞ EKİPMAN GAMI İLE ÇALIŞMA OLANAĞI

2700 ve 3000** kg’lık kaldırma kapasitesi 4 adet hidrolik güç çıkışı Çamurluk üstü harici hidrolik kumanda kolu* 540-540E çift devirli kuyruk mili Tekerlek devrine senkronize kuyruk mili özelliği Servo PTO özelliği^ *T4.70S 14.9R28 lastik opsiyonlu model harici kabinli modellerinde **T4.70S 14.9R28 harici modellerinde ^Power Shuttle donanımına sahip modellerde

ARTTIRILMIŞ GÜVENLİKLE MAKSİMUM KONFOR

Kolay kullanımı ve ergonomik konumu ile elektronik olarak sunulan akü şalteri istenmeyen olayların önüne geçilmesinin dışında akünün ömrünü uzatarak sezona daha güvenli başlamanızı sağlar. T4S modelleri ile standart olarak sunulan dijital gösterge paneli traktörün ilerleme hızını, akü voltaj değerini, çalışma saatini ve kuyruk mili devirlerini gösterebilmektedir. Böylelikle iş sırasında veya öncesinde gerekli olan bilgileri kolaylıkla takip edebilirsiniz. Güvenliğinizi arttırma amacıyla T4S serisi operatör koltuğuna ağırlık sensörü yerleştirilmiştir. Traktör çalışıyorken el frenini devreye almadan operatör koltuğundan kalktığınızda sesli ikaz sistem devreye girecektir. Traktör çalışıyor ve kuyruk mili devredeyken operatör koltuğunu terk edilirse belirli bir süre sonra traktör güvenlik amaçlı stop edecektir. İhtiyaç halinde hem traktörün hem de kuyruk milinin çalışmasını devam ettirebilmek için gösterge panelinin yanına konumlandırılan kuyruk mili devre dışı bırakma önleyicisini kullanabilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?