TR5 Electro Command TMR

TR5 Electro Command TMRGörsel ve konfor üstünlük onda

Tamamen yenilenmis modern ve agresif tasarımı ile dikkatleri üstüne çeken TR5 Electro Command™ serisi çiftçilerimizin tarlalardaki yeni yüzü oluyor. Ayrıca yeni kabin süspansiyonu özelliği en zor tarla koşullarında bile tüm sarsıntıları yok ederek çalışma konforunuzu yepyeni bir seviyeye taşımaktadır.

Güç doğasında var!

Safkan gücün değişmeyen adı Türk Traktör S8000 motor, TR5 Electro Command™ serisi traktörlerle birlikte tüm ağır işlerin üstesinden gelmeye hazır. TR5 Electro Command™ serisi; yüksek tork degerleri üreten, ekonomik, 4 silindirli, Turbo-Intercooler donanıma sahip S8000 motor sayesinde tüm çalışmalarda verimli kullanım imkanı sunmasının yanı sıra, 145 litrelik yakıt deposu sayesinde uzun süre kesintisiz çalışmaya devam eder. 88 hp – 98 hp ve 110 HP olmak üzere üç farklı motor gücü seçeneğine sahip TR5 Electro Command™ serisi, yüksek performans ile ekonomik kullanımı bir arada sunuyor.

Yarı otomatik Electro Command™ Transmisyon

Gelisen teknoloji ve değisen ihtiyaçlar düşünülerek TürkTraktör fabrikalarında tasarlanan ve ilk yerli üretim yarı otomatik transmisyon, TR5 Electro Command™ modellerinde standart olarak sunulmaktadır. Tüm zorlu çalısma koşullarına uygun vites aralıkları sunan ve kademe içi vites degiştirme sırasında debriyaj kullanımına ihtiyaç duymayan Electro Command™ transmisyon, S8000 serisi motordan aldığı yüksek gücü çalısmalara en iyi şekilde aktarmaktadır.Tüm zorlu çalışma koşullarında maksimum verimi saglamak için gerekli vites ve hız aralıkları ele alınarak özenle tasarlanan Electro Command™ yarı otomatik transmisyon en büyük yardımcınız oluyor. Standart olarak 32 ileri – 32 geri seçenegine sahip sürüngen transmisyonun sundugu geniş hız aralıgı sayesinde tarla koşullarında düşük hızlarda maksimum çeki gücü çalışmalara aktarılmaktadır. Electro Command™ yarı otomatik transmisyon ile kademe içi hız degisimleri debriyaj kullanımına ihtiyaç duymadan vites kolu veya sağ panel üzerindeki düğmelerle kolaylıkla gerçekleştirilmektedir.

Elektro-Hidrolik Power Shuttle ve hassasiyet ayarı

Sıra sonu dönüşlerde veya manevra alanının dar olduğu yerlerde kullanım kolaylığı sağlayan ve debriyaj kullanımına ihtiyaç duymayan elektro-hidrolik Power shuttle tüm modellerde standart sunulmaktadır. Özellikle sıra sonu dönüşlerini kolaylaştıran bu sistem, direksiyon altındaki ergonomik konumuyla da kullanım konforunu arttırmaktadır.

Power Shuttle hassasiyet ayarı

Elektro-hidrolik Power shuttle koluyla gerçekleştirilen ileri – geri hareketinin çalışma koşullarına ve kullanılan ekipmana bağlı olarak yavaş yada hızlı olmasını ayarlamaya yarayan yardımcı sistemdir. Bu sistem çalısmalarda zamandan tasarruf etmenizi saglamaktadır.

Ekonomik kuyruk mii

New Holland TR5 Electro Command™ serisi sahip oldugu üstün TR5 Electro Command™ serisi yerli S8000 motorundan elde ettigi yüksek gücü kuyruk mili çalışmalarına en az kayıpla aktaracak şekilde tasarlanmıştır. Düşük motor devirlerinde elde edilen yüksek kuyruk mili devirleri sayesinde yüksek performans ile ekonomik kullanım bir arada sunuluyor.

540/540E/1000 dev/dak. seçenegine sahip kuyruk milini istediğiniz devirde kolaylıkla devreye almaya yarayan ve çek-bas şeklinde çalışan kumanda kullanılmaktadır.

Elektro-hidrolik kuyruk mili standart olarak yumuşak baslangıçlı olması sayesinde ekipmanlarınızı ve traktörünüzü koruyarak daha uzun süre güvenle kullanmanızı saglamaktadır.

Kuyruk mili ile yapılan çalışmalar sırasında özellikle sıra sonu dönüşlerini kolaylaştırmak üzere tasarlanmış sistemdir. Otomatik kuyruk mili özelligi, belirlenen hidrolik kol yüksekliğinde kuyruk milinin devre dışı veya devrede olmasını sağlamaktadır. Bu üstün donanım ile sıra sonu dönüşlerinizi kuyruk mili kavrama koluna ihtiyaç duymadan yalnızca Lift-0-Matic™ sistemini kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Güçlü hidrolik donanım

New Holland TR5 Electro Command™ serisi sahip olduğu üstün donanımları sayesinde bir çok tarımsal ekipmanla hassas, verimli ve ekonomik çalışmaktadır. TR5 Electro Command serisi standart olarak sunduğu elektronik çeki kontrol sistemi, 5.400 kg hidrolik kaldırma kapasitesi, 6 adet hidrolik güç çıkışı ve hidrolik orta kol gibi bir çok üstün özelliği sayesinde kolay ve verimli çalışma imkanını bir arada sunuyor. Elektronik çeki kontrolü sayesinde çalışmalar sırasında kullanılan ağır ekipmanların kontrolü yüksek hassasiyetle gerçekleştirilmektedir. Parmaklarınızın ucuyla kontrol edebildiğiniz elektronik çeki kontrol sistemi ve sıra sonu dönüşlerindeki yardımcınız elektro hidrolik Lift-0-Matic™ TR5 Electro Command™ modellerinde standart olarak sunulmaktadır. Çamurluk üzerine ergonomik şekilde konumlandırılmış hidrolik kumanda kolları ve kuyruk mili kumandası sayesinde ekipman bağlantısı kolaylıkla sağlanmaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?