T3F Faz 5

T3F Faz 5Yerli Yeni Faz 5 Common-Rail motorlar ile kesintisiz yüksek güç!

Yüksek basınçlı common-rail yakıt enjeksiyon sistemi ve elektronik kontrol ünitesi sayesinde yeni Faz 5 motorlar mekanik motorlara kıyasta %15 tork artışı sağlamaktadır. Bu sayede T3.75F modeli 1.400 dev/dk düşük motor devrinde 341 Nm maksimum tork’a ulaşarak üstün bir sürüş performansı sunmaktadır. Aynı zamanda %54 seviyelerinde bir tork rezervi oluşturarak, traktörlerimiz en çamurlu, yüksek eğimli ya da sert toprağa sahip bahçelerde bile bayılmadan çalışmalarınıza en verimli şekilde devam etmenizi sağlamaktadır.

Motor Hız Yönetim Sistemi

Motor hız yönetim sistemi ( ESM ) devredeyken çalışma koşulları değişse bile istenen motor hızı korunacaktır. Sıra sonu ve sıra başlarında zahmet etmeden tek tuş ile kolayca istediğiniz motor devrine geçebilirsiniz bu sayede hem verimde azalma yaşanmaz hem de operatörün yorgunluğu en az seviyede tutulur. Çalışma sırasında istenilen 2 farklı motor devri hafızaya alınıp operator rahatlığı sağlanır ayrıca verimde de azalmanın önüne geçilir. Yalnız bir düğme yardımı ile iki farklı motor devri arasında geçiş mümkündür.

Motorla uyumlu transmisyon

Yeni New Holland T3F serisi en zor çalışma koşullarında kullanıcılarına en üst performans ve kullanım kolaylığı sağlaması için tasarlanmıştır. Bu tasarım ilkesi traktörün her noktasında olduğu gibi transmisyon özelliklerine yansımıştır. 40 km/h hıza ulaşabilen 12 ileri 12 geri transmisyonu elektro hidrolik olarak devreye giren çift çeker ve diferansiyel kilidi gibi bir çok özellik ile işinizi kolaylaştırmaktadır. T3F serisinin hem yeni nesil Faz 5 motoru hem de transmisyonu TürkTraktörün AR-GE merkezinde tasarlanmış olup mükemmel bir uyum içinde çalışarak üstün bir sürüş performansı elde edilmektedir.

Güçlü ve dayanıklı hidrolik ve kuyruk mili

New Holland T3F serisi tüm modellerinde 2.277 kg hidrolik kaldırma kapasitesi, 4 adet hidrolik güç çıkışı, ve standart Lift-0-Matic™ sayesinde birçok ekipman ile etkin bir çalışma fırsatı sunmaktadır. T3F serisi standart sunduğu çift hızlı kuyruk mili sayesinde güç isteyen ekipmanlar 540 dev/dk kuyruk mili seçeneği ile etkin bir şekilde çalıştırılmaktadır. 540E dev/dk kuyruk mili seçeneği ise 1.529 dev/dk motor hızı ile istenilen performans daha düşük yakıt seviyesiyle elde edilmektedir. Bütün modellerinde standart olarak sunulan tekerlek devrine senkronize çalışan kuyruk mili fonksiyonu ile toprak altı gübreleme gibi özel ekipmanlar ile çalışma imkanı sunulmaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?