56S TMR

56S TMRUZUN ÖMÜRLÜ TRANSMİSYON ve HİDROLİK

İhtiyacınız olan tüm hız aralıklarını 8 ileri 2 geri transmisyonunda barındıran 56S serisi, traktör performansını arttıran çift çeker ünitesini ve zorlu arazi koşullarında ihtiyaç duyulan diferansiyel kilidi ünitesini mekanik olarak sunmaktadır. Çalışabileceğiniz ekipman gamını maksimuma çıkarmak için tüm modellerde standart 540/540E çift devir kuyruk mili, 4 adet hidrolik güç çıkışı ve 2200 kg kaldırma kapasitesi standart olarak sunulmaktadır.

YENİ NESİL DİJİTAL GÖSTERGE PANELİ

-Traktör ilerleme hızı
-Akü voltaj değeri
-Çalışma saati
-Kuyruk mili devirleri Gibi bilgileri kolaylıkla takip edebileceğiniz dijital gösterge paneli tüm 56S serisinde isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Standart donanımda analog tip gösterge sunulmaktadır.

UZUN ÖMÜR, GÜVENLİ KULLANIM

Özellikle sezon sonlarında traktörünüzle işiniz bittiği zaman tek bir hareket ile aküden traktöre gelen elektriği kesebilirsiniz. Motor bloğunun sağ tarafına yerleştirilen mekanik akü şalteri istenmeyen durumların önüne gerecek akünün ömrünü uzatır.

ÇALIŞMAYA DEVAM ETMEK İÇİN BİR DÜĞME YETER

Kuyruk mili çalışmalarınızda koltuk üzerine yerleştirilen bir ağırlık sensörü ile güvenliğiniz maksimuma çıkarılmıştır. Traktör çalışıyorken ve kuyruk mili devredeyken operatör koltuğunu terk ettiğiniz durumlarda önce sesli ikaz sistemi devreye girecek, belirli bir süre sonra da traktör stop edecektir. Zorunlu durumlarda kuyruk mili devredeyken operatör koltuğundan kalkmanız gerektiğinde gösterge panelinin altına yerleştirilmiş kuyruk mili devre dışı bırakma önleyici düğmesini kullanarak çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?