Teleskopik Yükleyiciler

Teleskopik YükleyicilerKabin ve Kontroller

New Holland, traktör kabin tasarımından gelen uzun yılların bilgi birikimini teleskopik yükleyicilere aktararak 360° görüş sağlayan bir kabin sunmaktadır. Bir dizi geliştirilmiş tasarımı bir araya getiren TH serisinde, kabin içi gürültü seviyeleri yalnızca 71dB (A) ‘dır. 

Tamamı pilot ve oransal elektro-hidrolik kontroller içeren joystik mükemmel bir kullanım konforu ve verimi sunmaktadır.

Klima ve Isıtma Sistemleri

Sekiz adet ayarlanabilir havalandırma menfezi, sıcak veya soğuk havayı ihtiyaç duyulan yere yönlendirir.

Led Çalışma Aydınlatmaları

Yeni TH serisinde güçlü bir LED aydınlatma paketi mevcuttur. Kabin üzeri ön, arka ve bom üzeri olmak üzere her açıda mükemmel bir aydınlatma performansı sunmaktadır.

PowerShift™ Şanzıman

TH7.37 ve TH9.35 modellerinde 4 ileri 3 geri vitese sahip tam otomatik PowerShift™ şanzıman bulunmaktadır. Vites kademe seçimleri joystik üzerine konumlandırılmış butonlar ise sağlanmaktadır.

Ters Fan

Her 6 dakikada bir soğutucu fanlar 15 saniye boyunca ters yönde çalışırlar. Bu sayede toz ve diğer serpinti maddelerin radyatörler ve kaput ızgaraları üzerinden atılması sağlanır.

Güçlü Hidrolik Sistem

TH serisi, maksimum 140L / dk performansa sahip, değişken debili pistonlu pompa ile donatılmıştır. Tüm motor hızlarında yüksek akış sağlamayı garanti eder; bu da daha fazla motor gücünün şanzımana yönlendirilmesine olanak sağlar.


Yüksek Manevra Kabiliyeti

Dört teker direksiyon modu (4WS) devreye alındığında dönüş yarıçapı sadece 3,9 metredir.

Bom Süspansiyonu

Opsiyonel bom süspansiyonu, engebeli arazide şok yüklerini azaltır. Otomatik devre dışı bırakma, bom 35°’lik bir kaldırma açısını aştığında gerçekleşir.

Depo

140 litrelik yakıt deposu geniş bir dolum ağzına sahiptir ve erişimi kolaydır. 27 litre kapasiteli AdBlue deposu, eşzamanlı doldurma için yakıt deposunun yanına uygun şekilde konumlandırılmıştır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?