T7 HD PLMI

T7 HD PLMI

Yeni Horizon™ Ultra KABİN

Operatör talepleri dikkatle analiz edilerek geliştirilen yeni Horizon Ultra Kabin, konfor, teknoloji ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkmaktadır.

•Daha fazla iç hacim,

•Sınıfında lider ferahlık ve sadelik hissi,

•Mevcut model ve rakip ürünler ile kıyaslandığında daha iyi ses izolasyonu,

•Kullanımı kolay klima kontrolleri ve daha yüksek soğutma kapasitesi,

•Daha yüksek kaliteli kabin komponentleri ve montaj kalitesi,

•Yeni nesil akıllı PLM sistemleri için yeni elektronik mimarisi,

•Yeni Sidewinder Ultra kumanda konsolu

ARTTIRILMIŞ CAM ALANI

Yeni T7 HD PLMI modellerinde artan toplam cam alanı ile daha iyi görüş ve arttırılmış ferahlık hissi sunulur.

Aynı zamanda yeni kabin ile %7.5 daha fazla kabin hacmi sunulmuştur.

YENİ KLİMA SİSTEMİ

Mevcut modele ait klima sistemi ile kıyaslandığında yeni model sunduğu % 30 daha fazla hava akışı ile kabin ısısını 40 dereceden 22 dereceye soğutma süresi %35 daha azalmıştır.

DAHA DÜŞÜK SES SEVİYESİ

Kabin yalıtım malzemesi iyileştirmeleri ve metal aksamda kullanılan malzemelerin kalınlıklarınn arttırılması, şanzıman gövdesinin ve bazı dişli gruplarının yeniden dizayn edilmesi gibi kapsamlı çalışmalar sonrası, bir önceki nesilde 69 dB(A) olan ses seviyesi, 66 dB(A) ses seviyesi ile sınıfında lider bir ses seviyesine kavuşmuştur. 

Kumanda ve Kontrol Araçları

SIDEWINDER ULTRA KUMANDA KONSOLU İlk olarak T8 Genesis serisi traktörlerde devreye alınan Sidewinder Ultra ergonomisi ve kullanım kolaylığı AE50 tasarım ödülü almıştır. INTELLIVIEW™ 12 MONİTÖR Yeni IntelliView 12 monitör operator tercihlerine göre özelleştirilebilme imkanı sunmaktadır. Autoguidance sisteminin kullanımı, araç ayarlarının konfigüre edilmesi, araç sistemlerinin görüntülenmesi gibi birçok fonksiyonun kullanılmasını sağlar. •Android tabanlı işletim sistemi kullanımı sayesinde gelecekte yeni özelliklerin eklenmesine uygun bir yapı, •12 inç büyüklüğünde, yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlı monitor doğrudan güneş ışığında dahi yüksek görünürlük sunar •İstenildiğinde 4 adet kamera’ ya kadar giriş portu •Monitör üzerinde USB portu

Güçlü ve Verimli Hidrolik Sistem

Tüm T7 HD PLMI Serisi modellerinde güçlü ve verimli hidrolik sistem bulunmaktadır. Serinin T7.275 HD PLMI modelinde 165 l/dk debili, diğer modellerinde ise 220 l/dk debiye sahip yüksek kapasiteli CCLS ana pompa sayesinde 11.058 kg arka kaldırma kapasitesi sunulabilmektedir. Güçlü hidrolik sistem 8 adet elektronik kontrollü arka hidrolik çıkış ile kontrol edilebilmektedir.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?