Yatay Yem Karma Makineleri

Yatay Yem Karma MakineleriKurşun içermeyen boya

Kurşun içermeyen doğaya saygılı boya sayesinde hayvanlarınızın sağlığı güvence altındadır. Yüksek aşınma dayanımına sahip çelik malzeme sayesinde uzun kullanım ömrü sunulmaktadır.

Helezonlar

Ana helezon üzerinde bulunan yıldız ve balta bıçaklar sayesinde yüksek kıyma performansı garanti altındadır. Ana helezonun üzerinde bulunan karıştırmaya yardımcı iki adet helezon sayesinde kısa sürede homojen karışım yapılabilmektedir.

Geniş hacimli yükleme kepçesi

Hidrolik olarak kontrol edilen geniş hacimli yükleme kepçesi sayesinde, her ürünü kolaylıkla karıştırma haznesine doldurabilirsiniz.

Hidrolik kumanda

Hidrolik kumanda kolları sayesinde traktörünüzden inmeden boşaltma kapağını, konveyör konumunu ve konveyör bantın çalışmasını kolayca kumanda edebileceksiniz.

Hidrolik pompa

Hidrolik pompa ve yağ deposu sayesinde hem traktörünüze binen yük azalacak hemde makine ve traktör yapı birbirine karışmamış olacaktır.

Dijital tartı

İthal elektronik dijital tartı sistemi sayesinde makine içerisine konulan yemin ağırlığı yüksek hassasiyetli tartı sistemi sayesinde doğru şekilde yapılabilmektedir.

Yan konveyör uzatma

Yan konveyör uzatma seçeneği sayesinde yüksek ve uzak yemliklere rasyonunuz kolaylıkla boşaltılabilmektedir.

Güçlü mıknatıs

Güçlü mıknatıs sayesinde yeminize karışmış metal ve tel parçalar güvenle ayıklanabilecek, böylelikle hayvanlarınızın sağlığı güvence altına alınmış olacaktır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?