CX 5-6

CX 5-6Tabla

CX 5-6 serisi biçerdöverlerde standart olarak sunulan yüksek kapasiteli tablalarda bulunan 610 mm çapındaki geniş  besleme helezonu sayesinde mahsüle zarar vermeden ve dane kaybı oluşturmadan ürün iletimi sağlanır. 

Autofloat ™II otomatik tabla yüzer konum sistemi, engebeli tarla şartlarında tablanın tarla yüzeyine mükemmel uyumunu sağlayan  yeni nesil Autofloat™  II sistemi, yokuş aşağı inişlerde tablanın tarla yüzeyini kazımasını önlerken, yokuş yukarı çıkışlarda ise  tablanın pozisyonunu optimize ederek arzu edilen anız yüksekliğinin korunmasını sağlar.

CX 5-6 Serisi biçerdöverlerde  tabla dolabının hızı, makinenin ilerleme hızına göre otomatik olarak ayarlanmaktadır. İlerleme hızı arttıkça, dolap hızı da artar; ilerleme hızı azaldığında dolap hızı da aynı oranda düşer. 

Ürün Akış sistemi…

New Holland CX 5-6 Serisi biçerdöverlerin 5 sarsaklı CX 5.90 modelinde, geliştirilmiş sürekli ürün akışı sunan 3 sıra zincir, 6 sarsaklı CX 6.80 modelinde ise 4 sıra zincir bulunmaktadır. 

Bunun yanısıra, hasat koşullarına bağlı olarak boğazda oluşması olası bir tıkanıklık, hidrolik motorlu kusturma sistemi ile kabinden inmeksizin kolaylıkla açılır. Hidrolik kusturucu, boğazı ve tablayı hem ileri hem geri her iki yönde döndürerek en ağır tıkanıklıkları bile kolaylıkla açar.  Taş tuzağı ise boğazın hemen altındaki bir levye ile kolaylıkla açılır.

Sınıfının en iyi harmanlama Sistemi…

8 lamalı 607 mm batör çapı ve 121ᵒ kontrbatör sarma açısı ile yüksek dane ve sap kalitesi sunan New Holland CX 5-6 biçerdöverlerde kontrbatör açıklık ayarı kabinden elektrikli sistem aracılığı ile ayarlanabilmektedir.

PATENTLİ Opti-ThreshTM SİSTEMİ İLE KURU KOŞULLARDA MAKSİMUM SAP KALİTESİ, NEMLİ VE AĞIR KOŞULLARDA MAKSİMUM HARMANLAMA KAPASİTESİ

Patentli Opti-ThreshTM sistemi, geleneksel devir ve pozisyon ayarlarına ek olarak, kontrbatörün son çeyreklik diliminin hasat koşullarına bağlı olarak açılıp kapatılması prensibine dayanmaktadır. Bu özellik sayesinde, özellikle kuru ve kırılgan koşullarda kontrbatörün son çeyreklik dilimi açılarak sap kalitesi korunur. Ağır ve nemli koşullarda ise aynı kısım kapatılarak harmanlama kapasitesi artırılır.

İsteğe Bağlı sunulan ikinci batör

CX5-6 serisi biçerdöverlerde ekstra kapasite ve çeltik gibi zorlu koşullarda hasat yapmak isteyen kullanıcılar için isteğe bağlı olarak ikinci batör sunulmaktadır. New Holland’ın ikinci batörü, ağır ve nemli koşullarda üstün harmanlama performansı sağlar.

İsteğe Bağlı Sunulan Universal Batör

CX5-6 serisi biçerdöverlerin çift batörlü modellerinde universal batör isteğe bağlı olarak sunulmaktadır. Çeltik-Buğday dönüşümü için batörün sökülmesine gerek kalmamakta, batör üzerinde bulunan şınalar değiştirilerek söz konusu dönüşüm çok daha kolay yapılabilmektedir.

Parçalı Kontrbatör Yapısı

Standart olarak sunulan yeni parçalı kontrbatör yapısı sayesinde, Çeltik-Buğday kontrbatör dönüşümleri  çok daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Tek parçalı kontrbatör değişimlerinde, besleme boğazının sökülmesine gerek duyulurken, yeni parçalı batör uygulamasında bu işleme gerek kalmamakta, değişim süresi onbeşte bir oranında düşmektedir.

Dane Deposu ve Boşaltma Sistemi

Kullanıcı dostu yüksek kapasiteli dane deposu


Dane deposu kapasitesi, CX5.90 modelinde 8.300 litre olup ürün nemine bağlı olarak yaklaşık 6,6 ton buğday alır ve 1 dakika 23 saniye de boşaltılır, 

Dane deposu kapasitesi CX6.80 modelinde ise 9.300 litre’dir, ürün nemine bağlı olarak yaklaşık 7,4 ton buğday alır ve 1 dakika 33 saniye ’de boşaltılır.

İSTEĞE BAĞLI OTOMATİK ELEK DENGELEME SİSTEMİ İLE EĞİMLİ TARLALARDA BİLE YÜKSEK TEMİZLEME KAPASİTESİ

New Holland CX5-6 serisi biçerdöverlerde isteğe bağlı olarak sunulan otomatik elek dengeleme sistemi Smart SieveTM, % 25 eğime kadar meyilli arazilerde eleklerin hareket doğrultularını otomatik olarak düzenleyerek, elekleri otomatik olarak dengeler ve temizleme kapasitesini en üst düzeyde tutar.


Yeni tip kabin

New Holland CX5-6 serisi biçerdöverlerde kullanılan modern kabin, başarılı ses ve titreşim izolasyonu, güçlü kliması ve ergonomik kumandalarıyla operatörlere son derece konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Çok çeşitli ayar fonksiyonlarına sahip dümenleme kolonu ve operatör koltuğu ile operatöre uzun saatler boyu yorulmadan çalışma olanağı tanır.

Birçok fonksiyonun kontrolü eklenerek  zenginleştirilmiş çok işlevli kumanda kolu , yalnızca biçerdöverin ileri-geri hareketini sağlamaz biçerdövere ait temel fonksiyonlara hızlı ve mükemmel kumanda edilmesini sağlar.

İsteğe bağlı sunulan sap kıyıcı sistemi

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?