CX 8.70

CX 8.70New Holland CX 8.70 modelinde 6,10 m iş genişliğine sahip yüksek kapasiteli tabla sunulmaktadır.

Autofloat ™II otomatik tabla yüzer konum sistemi, engebeli tarla şartlarında tablanın tarla yüzeyine mükemmel uyumunu sağlayan  yeni nesil Autofloat™  II sistemi, yokuş aşağı inişlerde tablanın tarla yüzeyini kazımasını önlerken, yokuş yukarı çıkışlarda ise  tablanın pozisyonunu optimize ederek arzu edilen anız yüksekliğinin korunmasını sağlar. 

Tabiiki New Holland CX 8.70 biçerdöverlerde teknoloji bununla sınırla değil! 

Eğimli arazilerde çalışırken, tablanın tarla yüzeyine kusursuz uyum sağlaması ve tarlanın her yerinde istenilen anız yüksekliğinin yakalanması için Lateral Float™ (yatay dengeleme) sistemi de standart olarak sunulmaktadır.

Ürün Akış sistemi…

New Holland CX 8.70 biçerdöverlerde sunulan uzun boğaz elevatörü mükemmel tabla ve ürün görüşü sağlayarak kullanıcısına konfor ve verimli çalışma ortamını bir arada sunar.  

Geniş besleme boğazı içerisinde yer alan özel tasarımlı taşıyıcı lamalar başağa zarar vermeksizin mükemmel ürün iletimi sağlar.

Taş Tuzağı ile güvenli çalışma imkanı

New Holland CX 8.70 biçerdöverlerde boğazın hemen altına konumlandırılmış levye ile taş tuzağı kolaylıkla açılır. Boğazda oluşması olası bir tıkanıklık, hidrolik motorlu kusturma sistemi ile kabinden inmeksizin kolaylıkla açılır.  Hidrolik kusturucu, boğazı ve tablayı hem ileri hem geri her iki yönde döndürerek en ağır tıkanıklıkları bile kolaylıkla açar.

DÜNYA’NIN EN BÜYÜK BATÖR ÇAPI, RAKİPSİZ HARMANLAMA KAPASİTESİ VE KALİTESİ

10 lamalı 750 mm batör çapı, 720 mm çapa sahip ikinci batör ve 111ᵒ kontrbatör sarma açısı ile yüksek dane ve sap kalitesi sunan New Holland CX 8.70 biçerdöverlerde kontrbatör açıklık ayarı kabinden elektrikli sistem aracılığı ile ayarlanabilmektedir. 


Kuru ve kırılgan koşullarda, ikinci batörün altındaki kontrbatör aşağı indirilerek ikinci batör devre dışı bırakılır ve sap kalitesi korunur

ÖZEL SARSAK TASARIMI

CX 8.70 model biçerdöverlerin sarsakları keskin kıvrılmış hatlara sahip 5 basamaktan oluşur. Sarsakların alt kısmı özellikle eğimli arazi çalışmalarında ürünün sağır eleğe akışının daha düzgün olması için konik yapılmıştır

YÜKSEK KAPASİTELİ TEMİZLEME SİSTEMİ İLE ETKİN TEMİZLEME

New Holland CX 8.70 model biçerdöverlerde sunulan üç kademeli elek sistemi yüksek temizleme verimi ortaya koyar. Dahası, elek açıklıkları kabin içinden elektriksel olarak ayarlanmakta ve açıklık değerleri monitörden takip edilebilmektedir. 

CX 8070 modelinin sahip olduğu toplam elek alanı 6.54 m2 ’dir.

Parçalı Kontrbatör Yapısı

Standart olarak sunulan yeni parçalı kontrbatör yapısı sayesinde, Çeltik-Buğday kontrbatör dönüşümleri  çok daha kolay ve kısa sürede yapılabilmektedir. Tek parçalı kontrbatör değişimlerinde, besleme boğazının sökülmesine gerek duyulurken, yeni parçalı batör uygulamasında bu işleme gerek kalmamakta, değişim süresi onbeşte bir oranında düşmektedir.

Ödüllü Opti-Fan™ sistemi

Ödüllü Opti-Fan™ sistemi sayesinde, temizleme sistemi her türlü tarla koşulunda yüksek verimle çalışır. Sistem, eğimli arazilerde eğimin yönüne ve eğim açısına göre otomatik olarak fan hızını arttırır veya azaltır. Elekler üzerindeki ürün akışının her koşulda tekdüze kalmasını sağlayan bu sistem, temizleme sisteminin yüksek verimle çalışmasına katkıda bulunur. 

İSTEĞE BAĞLI OTOMATİK ELEK DENGELEME SİSTEMİ İLE EĞİMLİ TARLALARDA BİLE YÜKSEK TEMİZLEME KAPASİTESİ

New Holland CX 8.70 serisi biçerdöverlerde isteğe bağlı olarak sunulan otomatik elek dengeleme sistemi, %17 eğime kadar meyilli arazilerde eleklerin pozisyonunu otomatik olarak düzenleyerek, elekleri her konumda düz tutar ve temizleme kapasitesini en üst düzeyde gerçekleştirir.

Kullanıcı dostu yüksek kapasiteli dane deposu

New Holland CX 8.70 biçerdöverlerde dane deposu kapasitesi  9.500 litre olup, ortalama 7,2 ton mahsül alır ve 110 l/s ’lik yüksek boşaltma hızı ile yaklaşık 1 dakika 25 saniyede boşaltılır.

YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜRÜNÜ ÖLÇÜM SİSTEMLERİ İLE ÜRÜNÜN NEM İÇERİĞİ VE TARLA VERİMİ KESİNTİSİZ OLARAK ÖLÇÜLEBİLİR

New Hollland CX 8.70 model biçerdöverlerde temiz dane elevatörü üzerine yerleştirilmiş olan gelişmiş ölçüm sistemi ile çalışma esnasında hasat edilen ürünün nem içeriğini ve tarlanın ortalama verimini ölçmek mümkündür. 

Söz konusu ölçüm sonucu elde edilen veriler eş zamanlı olarak operatör tarafından IntelliViewTM III monitörden takip edilebilmektedir.

Biraz konfora ne dersiniz?

Klimalı, konforlu, son derece geniş görüş açısına sahip, üstün ses ve titreşim izolasyonlu kabinde, operatör koltuğuna entegre kumanda konsolu, dokunmatik monitörün sade, kullanışlı ve ergonomik yapısıyla uzun saatler boyu yorulmaksızın çalışma ortamı sağlıyor. 

İsteğe bağlı sunulan sap kıyıcı sistemi

COMMON RAIL MOTOR İLE DÜŞÜK YAKIT TÜKETİMİ VE EN ZORLU KOŞULLARDA BİLE GÜÇ VE DEVİR KAYBETMEKSİZİN YÜKSEK KAPASİTEDE HASAT

New Holland CX 8.70 Biçerdöverde  Common-Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip, en son motor emisyon teknolojilerini içeren Stage 5 seviyesine sahip,  333 HP güce sahip, güvenilir, çevre dostu ve ekonomik FTP Cursor 9 motor kullanılmaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?