TD5

TD5Yüksek ve kesintisiz performans

Yeni New Holland TD5 serisi Faz 3B (Tier 4a) ve Faz 4 (Tier 4b) emisyon seviyelerine sahip yerli S8000 common-rail motorlarıyla yüksek performanslı ve çevre dostu çözümleri bünyesinde barındırmaktadır. TD5.100 modelinde 419 Nm maksimum tork’a ulaşan traktörler diğer yandan yalnızca SCR teknolojisi sayesinde partikül madde salınımını %93 oranında azaltarak gelecek nesilleri daha yeşil bir dünya bırakmaya katkı sağlar. TD5.80 modeli ise SCR ünitesi olmadan, sadce cEGR ve dizel oksidasyon katalizörü (DOC) kullanarak Faz 3B emisyon seviyesine ulasmaktadır. Bu yüksek performanslı ve çevreci motor yeni nesil modern ve agresif çizgilere sahip kaportanın altında yerini almaktadır.

Yalnızca SCR Teknolojisi

Yalnızca SCR teknolojisini kullanarak egzoz emisyonları etkisiz hale getiren TD5.90 ve TD5.100 modelleri Faz 4 (Tier 4b) emisyon seviyesine ulaşmaktadır. Yalnızca SCR teknolojisi diğer uygulamalara nazaran, silindirlerdeki yanma işleminden sonra traktörün sağ tarafında bulunan SCR katalizöründe zehirli egzoz gazlarını AdBlue sıvısı ile karıştırarak partikül madde salınımı %93 oranında azaltmayı başarmaktadır. Böylece TD5 serisi performanstan ödün vermeden gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmaya katkı sağlamaktadır. TD5.80 modelinde SCR kullanımı bulunmamaktadır.

Elektronik Hız Yönetim Sistemi

Elektronik motorun avantajlarını kullanan elektronik hız yönetim sistemi ile 2 farklı motor devri hafızaya alınıp ihtiyaç anında tek tuşa basarak uygulanabilmektedir. Bu sayede el ve ayak gazı kullanım ihtiyacı azaltılarak operatör yorgunluğu en aza indirgenmektedir. Standart olarak sunulan hız yönetim sistemi ile özellikle sıra sonlarında zamandan tasarruf edeceksiniz.

Güçlü transmisyon seçeneği

TD5 modelleri 12 ileri 12 geri tam senkromeçli transmisyon ile yeni nesil motorlarında oluşan yüksek gücü toprağa en verimli şekilde aktarmaktadır.  Direksiyon yanında bulunan ileri geri mekik kolu her viteste hem ileri hem geri yöne hareket etme olanağını sunmaktadır. Böylece birçok tarımsal faaliyetlerinizi daha hızlı ve etkin şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kuvvetli hidrolik sistem ve kuyruk mili

TD5 serisi sunduğu 4 adet hidrolik güç çıkışı, 3.565 kg kaldırma kapasitesi, standart Lift-0-Matik™ ve harici hidrolik kumandası ile birçok farklı tarımsal ekipman ile verimli çalışma olanağı sunmaktadır. 

TD5 serisi çift hızlı kuyruk mili sistemine sahiptir. 540E devir seçeneği sayesinde 540 d/d kuyruk mili devrini sadece 1535 d/d gibi düşük motor devrinde çalıştırarak ihtiyaç duyduğunuz gücü daha düşük yakıt tüketimi ile elde etmenizi sağlar. Bunun yanı sıra tekerlek devrine senkronize kuyruk mili özelliği ile birçok tarımsal ekipmanın ile etkin kullanım garanti edilmektedir.

Geniş ve klimalı kabin

TD5 serisinde ön plana çıkan performanslı ve çevreci motoru kadar yüksek konforuyla da segmentinde fark yaratmaktadır. Geniş ve yüksek görüş açılı kabin tasarımı, ergonomik kumanda kolları, standart klima özelliği  gibi birçok özellik ile tüm gün süren yoğun işlerinizi bile rahat ve keyifli bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

TD5 serisinde, yolcu koltuğu sunulmamaktadır

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?