T480 S/B TMR

T480 S/B TMR


New Holland T480 serisinin bahçe ve tarla modelleri 48 HP gücünde 3 silindirli yerli turbo motoru, tam senkromeçli transmisyonu, etkin hidrolik ve kuyruk mili sistemi ve kompakt tasarımı ile küçük ve orta ölçekli tarımsal işletmelerin tercihi.


New Holland T480 serisinin bahçe ve tarla modelleri 48 HP gücünde 3 silindirli yerli turbo motoru, tam senkromeçli transmisyonu, etkin hidrolik ve kuyruk mili sistemi ve kompakt tasarımı ile küçük ve orta ölçekli tarımsal işletmelerin tercihi olmaya devam ediyor. Buna ek olarak en güncel TMR güvenlik ve konfor standartlarına uygun olarak üretilen T480 serisi traktörler kullanıcılarına yepyeni bir sürüş deneyimi yaşatmaya hazır!

3 Silindirli, yerli turbo motor
48 HP gücünde, turbo donanıma sahip yerli 3 silindirli motor sayesinde bir çok tarımsal faaliyette yüksek performansla çalışma imkanı sunulmaktadır. 190 Nm maksimum tork'a sadece 1.400 dev/dak da ulaşan verimli motor sayesinde istenilen performans minimum yakıt tüketimiyle elde edilmektedir. 52 litrelik yakıt deposu ile gün boyu çalışmalar desteklenirken, standart olarak sunulan mekanik akü şalteri daha güvenli ve uzun ömürlü kullanım sağlamaktadır.

Güvenli Alışveriş

256 bit SSL

Orjinal Ürün

100% Orjinal Ürünler

Teknik Destek

Tüm Sorunlarınız İçin

Güvenli Kargo

Sipariş Sonrası Hizmet

© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?