Yılmaz Traktör 3S Sakarya Plaza Açılış

Adapazarı Tuzla Mahallesi Pancar Çevre Yolu’nun Zirai Aletler Sanayi Sitesi girişindeki açılış törenine Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Erenler Belediye Başkanı Fevzi Kılıç, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, TürkTraktör üst yönetimi ve New Holland bayi temsilcileri, siyasi parti il başkanları, sivil toplum kuruluşlarının başkan ve yöneticileri, sendika, oda, dernek başkan ve yöneticileri, iş ve spor dünyasının tanınmış isimleri, çiftçiler ve kalabalık davetli topluluğu katıldı.

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün traktör pazarındaki lider markası New Holland’ın Adapazarı bayisi Yılmaz Traktör, yeni plaza açılışında Yılmaz Traktör Yönetim Kurulu Başkanı Akif Yılmaz’ın ev sahipliği yaptı. Geyve, Düzce ve İzmit’in ardından Yılmaz Traktör dördüncü 3S plazasını açtığı törende TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, Sakarya’nın Türkiye tarımında vazgeçilmez bir konumda olduğuna değinip, burada bulunmaktan dolayı duydukları memnuniyeti belirtti.

68 yıldır Türkiye tarımını daha ileriye taşımak ve çiftçileri modern üretim teknolojileriyle tanıştırmak için çalıştıklarını ifade eden Canbeyli, “TürkTraktör olarak amacımızı ‘Tarımı Dönüştürür Geleceğe Hazırlar’ olarak belirledik. Tarımda dijitalleşmeyi hızlandırıp tarımsal mekanizasyondaki öncü rolümüzün farkında olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Böylelikle gelecek nesiller için daha yaşanılabilir bir dünya bırakmak, çiftçimizin verimliliğini arttırmak ve de ülkemiz için değer yaratmak adına tüm paydaşlarımızın desteğiyle anlamlı adımlar atıyoruz” dedi.

Canbeyli, “ Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Yılmaz Traktör 3S Plaza’sının TürkTraktör olarak benimsediğimiz misyon ve değerleri yaşatacak bir tesis olacağından hiç şüphe duymuyorum. Çiftçilerimize bu tesisimizde yalnızca traktör değil her türlü tarımsal ekipman, akıllı tarım sistemleri ve bunların ihtiyaç duyduğu orijinal yedek parça ve kaliteli servis hizmetini bir arada sunacağız. Umuyorum ki bu yeni plazamız ile çiftçilerimizin de bereketine bereket katacağız” dedi.


© 2024 Tüm Hakları Saklıdır.

Adanet Dijital Reklam Ajansı
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?